Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.

  • ÇİN Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • ÇİN Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • ÇİN Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • ÇİN Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar MCD
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 5000000-75000000
Yıl kurulan 2005
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

 

Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd, her türlü metal dedektörünün profesyonel bir büyük ölçekli üreticisidir. Geliştirme ve üretimi bir araya getirme. Ana ürünlerimiz, araç arama aynası ve ilgili ürünler altında elle tutulan metal dedektörü, geçmeli metal dedektörü içerir. Firmamız 2005 yılında kurulmuştur. ve güvenlik sektöründe uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahibiz. Shenzhen limanının yakınında bulunur. uygun su, kara ve hava taşımacılığının tadını çıkarıyoruz.

80'den fazla işçi çalıştıran firmamız; tüm kadromuzun gayretleri ile büyük bir metal dedektörü üreticisi haline geldik.MCD çalışanları, ileri teknolojiyi tanıtarak ürün kalitesini sürekli geliştirmeye çalıştılar. Yıllık üretim kapasitemizi 3 milyon metrekare yapmak döşeme.

Şu anda, MCD metal dedektörü halihazırda Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir. Firmamız her zaman araştırma, geliştirme ve yeniliğe odaklanmıştır ve son zamanlarda yeni otomatik taşıma metal dedektörü geliştirmiştir. 2009 yılında, biz iso9000 yönetim sertifikası aldı.

MCD geliştirme stratejimizin ikinci aşamasını başlatacak. Şirketimiz "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmeti" ilkemiz olarak görüyor. Karşılıklı gelişim ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz.
potansiyel alıcıların bizimle iletişime geçmesini memnuniyetle karşılıyoruz.

 

İletişim: Cindy Xie

E-posta: Sales@gdmcd.com

WhatsApp / Wechat: +86 191 2838 1863

Telefon numarası: +86 191 2838 1863

 

ÇİN Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

ÇİN Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. şirket Profili 1

Geçmiş

Shenzhen MCD Electronics Co, Ltd 2005 yılında kuruldu.


2006 MCD, bir yıl, standartlaştırma yönetim sisteminin bu yıl fabrika, deneyimli, sıfır hata ürünlerin peşinde hedefi, personel kalitesi eğitimi, aynı zamanda şirketin gelecekteki ürün yönlendirmesi için üretim yönetimi sistemi komple bir set kurmak deneyimli ve kalkınma planı. 2006 yılı sonunda, temel şekillendirme metal dedektörü serisi ürün geliştirme.


MCD parlak başlangıç ​​2007 bir yıl, şirketin el metal dedektörleri ve güvenlik piyasaya olmuştur, müşteri tutarlı övgü elde etti.


2008 MCD, hızlı bir şekilde ürün geliştirme döngüsünün üslubunu yansıtmaya devam ederek, iyi işi devam ettirerek, otomobil güvenlik denetiminin MCD - V3 - V8 vb serisi ürünlerini geliştirmiş, piyasa çeşitliliğinin ihtiyaçlarını zaten karşılamıştır.


2009 MCD amacıyla birikmiş tecrübesi ve mükemmel mühendislik teknolojisi yıllar sonra, pazarın talebi ve şirketin kendi süblimasyon, daha fazla sonda serisi mühendislik tasarımı, araştırma ve geliştirme, karşılamak için "falcon, PL - 3 MCD geliştirdik - D01 çok yüksek teknoloji yeraltı metal dedektörü serisi gibi piyasanın boşuna telafi etmek.


2010'da MCD, MCD'yi temsil eden shenzhen güzellikteki MCD'ye başarılı bir dönüşüm için teşekkür etti. Çeşitli yönlerden güçlü bir gücü vardır. Şirket, sürekli tasarım, araştırma ve geliştirme ürünlerinin esaslarına dayanan çeşitli yönleriyle güçlü olduğu için ard arda tüm metal dedektörlerini (metal algılama gibi gıda ilaçları) seri boru ve su altı saptama serisi ürünleri gibi bir X-ışını makinesi geliştirdi. şirketin güvenlik ürünleri aynı anda yedi büyük seri oluşturarak çok yönlü bir gelişme elde eder.


Bir yıl 2011 yılında şirketin anahtarıdır, planlama yapmak için şirketin genel uyum, daha mantıklı endüstriyel yapı optimize edilmiş ve en sonunda 7 büyük metal teşkil güvenlik ekipmanları serisi, ürün çeşitleri serisi ve en eksiksiz, ve bayileri ve müşterilerinin çoğunluğunu yüksek övgüyle tutarlı kılmak. Şirketler, amaç olarak Çin'in ulusal markasını yaratmak için marka gücünü artırmaya odaklanmaya başladı, mümkün olan en kısa sürede listelendi.


2012'de tüm güzellik ve MCD insanları için bir yıl için gurur duyulacak. Şirket, pazar kapsamı genişlemesi; Ürünler dünya çapında 40'dan fazla ülke ve bölgeyi kapsar ve müşteri tutarlı bir şekilde yüksek övgü, yeni ürün araştırma ve geliştirme teknolojisi meydan okuma pik elde ve ardında MCD-2012, MCD-F500QE vs Birçok akıllı ürünler tanıttı. Şirketin ürün pazar payını büyük ölçüde geliştirdi.


2013 yılında şirket, ana hat olarak "marka imajını tanıtım" a katıyor, yatırımlarını artırmaya devam ediyor, genişleyen ve yapısını optimize ederek eşit özen gösteriyor, sürekli yenilik ve katı yönetim, iç optimizasyonu derinleştiriyor. Şirketin yönetim kadrosu ayarını, şubenin entegrasyon optimizasyonunu başarıyla optimize edin. Ve yeni bir resmi web sitesi inşa etmek, marka propagandasını güçlendirmek, marka imajını geliştirmek için yoğun bir harcama yapın.


Gelecekte, MCD kurumsal kültürünü ve genel halkın inançlarını enerjisel olarak teşvik edecek şekilde yapacağız. İstikrarlı performans ve güvenlik ürünlerinin yüksek güvenilirliği ile, dünyanın dört bir yanındaki insanların güzellikleri için mutlu yaşam, en güvenilir güvenlik sağlamak için.

Hizmet

Q sağlıklılık MCD'den gelir, H onesti tüm dünyayı gösterir

Ekibimiz

Firmamız 100'den fazla işçi istihdam, güvenlik ve koruma sektöründe büyük kadro üreticisi haline geldi tüm staff.The tüm MCD insanların çabaları ile sürekli ürün kalitesini artırmak için, yıllık üretim yeteneği gelişmiş technology.making tanıtmak için çalıştık 3 milyon metrekare döşeme.

üretim atolyesi

ofis

Ödülü kazandı

Kutlama yemeği

Mesaj bırakın