Ana sayfa

Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.

iyi kalite Gıda metal dedektörü satış için
iyi kalite Gıda metal dedektörü satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.
MCD Şirketi MCD Working Environment X Ray Baggage Scanner 12 years anniversary celebration

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MCD
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5000000-75000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%

Shenzhen MCD Electronics Co Ltd metal detectors.integrating her türlü geliştirme ve üretim together.our ana ürünleri profesyonel bir büyük ölçekli üreticisidir el arama metal dedektörü, walkthrough metal dedektörü, araç arama ayna ve ilgili products.our altında şirket 2005 yılında kurulmuş ve güvenlik sektöründe uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. Shenzhen limanına yakın bir konumda bulunmaktadır. Uygun su, kara ve hava taşımacılığının tadını çıkarırız.

Firmamız tüm personelimizin çabaları ile 80'den fazla işçi istihdam, biz büyük bir metal dedektörü üreticisi haline gelmiştir.MCD insanlar sürekli ürün kalitesini artırmak için çalıştık, gelişmiş teknoloji tanıtmak.Yıllık üretim kapasitesi 3 milyon metrekaredir zemin.

Şu anda, MCD metal dedektörü zaten Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve diğer ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir. Şirket her zaman araştırma, geliştirme ve yenilik üzerine odaklanmıştır ve son zamanlarda yeni otomatik taşıma metal detektörü geliştirmiştir. 2009, biz iso9000 yönetim sertifikası elde etti.

MCD, geliştirme stratejimizin ikinci aşamasını başlatacaktır. Şirketimiz, "makul fiyatlar, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası hizmet" konusunu, bizim geleceğimiz olarak görüyoruz. Ortak geliştirme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz.
potansiyel alıcıların bizimle iletişime geçmesini memnuniyetle karşılıyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. John Song

Tel: 86-0755-84676682-814

Faks: 86-0755-28459832-803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)