Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ food grade metal detector ] eşleşme 64 Ürünler.
OEM / ODM High Sensitivity Food Metal Detector For Textile Industry
| Detecting width: | 600mm |
|---|---|
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
AC100 - 265V Gıda İşleme Metal Dedektörleri, Gıda Üretimi İçin Metal Dedektörü
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Kemer 30 cm Ayarlanabilir Yeni İğne Gıda Metal Dedektörü 90 W Güç MCD-F500QD
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Custom Food metal detector 9 Level sensitivity adjustable Needle Metal Detector
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
High accurate Factory Price Food Metal Detector 7 inch LCD Display and 0-10 adjustable sensitivity
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Processing Industry Security Food Metal Detector Machine with CE Aprroved
| Algılama hassasiyeti: | 0.6mm-3.0mm demir top |
|---|---|
| Alarm modu: | Sesli alarm, motor otomatik olarak durur |
| Malzeme: | 304 |
Digital Needle Frozen Food Metal Detector
| Detection sensitivity: | 0.6mm-3.0mm iron ball , 1.5-5.0 Stainless steel |
|---|---|
| Alarm mode: | The buzzer alarm, the motor automatically stop |
| Detection width: | 45-80 cm , Customized |
Microcomputer Intelligent Automatic Metal Detector For Food Industry
| Detecting Method: | the electromagnetic wave detection, the new analog circuits and digital |
|---|---|
| Detecting width: | 45-80 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |
Sanayi Gıda Metal Dedektör Ekipmanları Et / Manyetik İndüksiyon
| Ambalaj bilgileri: | Güçlü ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Food metal detector 9 Level sensitivity adjustable with CE Certificate
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

