Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ metal detector gate ] eşleşme 194 Ürünler.
6 Zones Public Security Walk Through Metal Detector Used For Airport , Factory
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
High Sensitivity 6 zones Door Electronic Walk Through Metal Detector For Safety Inspection
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
Offering Automatic food industry metal detectors with 6 inch LCD Display , Customized
| Şekilde görüntüler:: | Dijital devre 6 inç mavi LCD ekran dokunmatik |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 40-120 cm, Özelleştirilmiş |
| Yükseklik tespit: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Conveyor Belt food grade metal detector for Food Packaging And Processing Industry
| Tespit Yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yükseklik tespit: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
6 Zones Promotion Airport Metal Detector Portable For Passangers Screening
| Algılama Bölgesi: | 6 bölge |
|---|---|
| Görüntüleme yolları: | Tek satırlı LCD ekran |
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
Akıllı Bölme İle Gelişmiş Anti Parazit Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Güvenliği
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 6 bölge-18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Tek satırlı LCD ekran |
Havaalanı Güvenlik Metal Dedektörü Kapı Tarayıcı 18 Bölgeleri Anti - Parazit
| Alarm yolu: | Ses Uyarısı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Tek satır LCD ekran |
Dokunmatik Ekran Akıllı Gıda Metal Dedektörü Suya Dayanıklı 10 Seviye Hassasiyet
| Teknoloji: | DSP |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 38CM |
| Yükseklik tespit: | 10CM |
Kemer 30 cm Ayarlanabilir Yeni İğne Gıda Metal Dedektörü 90 W Güç MCD-F500QD
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
High Sensitivity Door Frame Metal Detector for Airport Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status LED display |

