Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ under vehicle inspection system ] eşleşme 207 Ürünler.
Yüksek Hassasiyet Güvenlik Metal Dedektörleri ile Yürümek, Güvenlik Kapıdan Geç 6 Bölgeler
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
PC ile Akıllı Zararsız Havaalanı Bagaj Tarayıcı Çok İşlevli Algılama
| Tünel boyutu: | 650 (W) x 500 (H) aa |
|---|---|
| Muayene Başına Doz: | <1.4uGy / h |
| Çözünürlük: | <0.0787mmMetal Tel |
Patlayıcılar ve İlaçlar İçin Büyük Boy Yüksek Film Güvenliği Güvenlik Tehlike Dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | Güçlü ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Havaalanı Lojistik Taraması İçin Yüksek Penetrasyon X Ray Bagaj Tarayıcı
| Marka: | MCD |
|---|---|
| Modeli: | MCD-100100 |
| Konveyör hızı: | 0.22m / sn |
LCD 17 inç Clear X Ray Havaalanı Bagaj Tarayıcı 0.4 - 0.5mA Anot Gücü
| Tünel boyutu:: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Konveyör hızı:: | 0.22m / sn |
| Konveyör Maksimum Yükü:: | 170kg |
Küçük Havaalanı Bagaj Tarayıcısı 80KV Anot Voltajı MCD-5030A Güvenlik İçin
| Tünel boyutu:: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Konveyör hızı:: | 0.22m / sn |
| Teftiş başına Doz:: | <2.9 uGy / h |
500W * 300Hmm Tünel Büyüklüğü Havaalanı X Ray Makineleri Görüntü Gri Seviye 4096
| Tünel boyutu:: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Konveyör hızı:: | 0.22m / sn |
| Konveyör Maksimum Yükü:: | 170kg |

