Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ underground metal detector ] eşleşme 149 Ürünler.
Premium Kalite Otomatik Metal Dedektörü Ses Uyarısı Ve LED Konum Lambası Alarm Yolu
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
|---|---|
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
| Duyarlılık: | 0-255 ayarlanabilir |
Gıda Endüstrisi İçin Üst Sınıf Metal Dedektör Makinesi Elektromanyetik Dalga Algılama
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
| Hassasiyet ayarı: | 0-10 seviye |
Waterproof Door Frame Metal Detector with 8 Zones 6.0" Large Screen
| Algılama Bölgesi: | 8 bölge (A) / 10 bölge (C) |
|---|---|
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
2017 Newest Security walk through metal detector door circuit MCD-800A
| Alarm yolu: | Ses Uyarısı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 10 Zon (800C) 8 Zon (800A) |
| Görüntüleme yolları: | 6.0 "Geniş ekran LCD |
Havaalanı taşınabilir Güvenlik Süper El Metal Dedektörü Değnek Şarj Cihazı ile Tam Vücut Tarayıcı
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI: | -37 ° C ile 70 ° C |
|---|---|
| Çalışma frekansı: | 93 kHz |
| ağırlık: | 18.6 oz. 18.6 oz. (0.45kg) (0,45 kg) |
Su geçirmez Walkthrough Tarayıcı Kapısı, Tünel Metal Dedektörü Yüksek Algılama Hızı
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
MCD-2001 Pinpointing HandHeld Metal Detector High Performance
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
LCD ekranlı Dijital MCD 5000B 465KHz Yeraltı Altın Dedektörü
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Marka adı: | MCD |
| Model numarası: | MCD-5000B |
Dokunmatik Ekran 3.6W DC 12V Metal Dedektörü Derin Menzilli Yeraltı
| güç: | 3,6 W |
|---|---|
| Sinyal frekansı: | 10KHz |
| Uyarmak: | hoparlör, kulaklık |
Dokunmatik Ekranlı Yüksek Hassasiyetli 3.6W Yeraltı Altın Dedektörü
| güç: | 3,6 W |
|---|---|
| Sinyal frekansı: | 10KHz |
| Uyarmak: | hoparlör, kulaklık |

