Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ walk through metal detector ] eşleşme 249 Ürünler.
Kapalı Kızılötesi kemerli metal dedektörü Walkthrough
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Lokasyon lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 Bölge |
| .Görüntü yolları: | 8 durum ledli ekran |
High Sensitive People Walking Through Door Frame Metal Detector For Security Inspection
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
Adjustable Voulume Walk Through Security Metal Detector Equipment User Friendly
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
6 / 18 Zones Walkthrough Metal Detector , High Level Archway Metal Detector
| Alarm way: | Six interlaced detection regions of the same high with the body and combilng |
|---|---|
| Detection zone: | 18 Zones(500C) 6 Zones(500A) |
| Display ways: | Single-line of LCD display |
Akıllı Tip 60 Bölgeleri Ayarlanabilir Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Suya Dayanıklı Ana Gövde
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
6,0 "ekran Geçişli metal dedektörü kapı çerçevesi Yüksek Hassasiyet
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | 6,0 "Geniş ekran LCD |
Hafif Archway Metro için vücut metal dedektörü, 4.3 "LCD ekran
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Yüksek Hassas Hava Alanı Metal Dedektörü, 8 Bölge Kemerli Metal Dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Archway Body Metal Detector
| Alarm way:: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone:: | 6 zone |
| Display ways:: | Large Screen of LCD display |
Profesyonel FabrikaHavalimanı Kapı Çerçevesi güvenlik kontrol makinesi Metal Dedektörü
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |

