Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ x ray inspection equipment ] eşleşme 156 Ürünler.
MCD-5030A X-ray Pacel Baggage Scanner Suitable for Small Hand Luggages
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Small Tunnel Size X Ray Baggage Scanner Security Machine Hotel Use
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Airport X Ray Baggage Scanner With L Shaped Photodiode Array Detector Sensor
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Sound Alarms MCD -8065 X Ray Scanning Machine For Big Luaggage Check
| Tünel boyutu:: | 800 (W) x 650 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör hızı:: | 0.22m / sn |
| Konveyör Maksimum Yükü:: | 200kg |
Muti Enerji Renkli Havaalanı Bagajı X Işını Makineleri Bagaj Çift Görünüm
| İşlevi: | Çift jenaratör |
|---|---|
| Kullanım: | çift görüntüleme görüntüleme. |
| Daha düşük ses: | ≤55DB |
Havaalanı Lojistik Taraması İçin Yüksek Penetrasyon X Ray Bagaj Tarayıcı
| Marka: | MCD |
|---|---|
| Modeli: | MCD-100100 |
| Konveyör hızı: | 0.22m / sn |
Kamu Güvenliği İçin Güvenilir Dual View X Ray Bagaj Tarayıcı 34mm Çelik Penetrasyon
| Ambalaj bilgileri: | Güçlü ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Cargo Luggage X ray Baggage Scanner railway station Parcel Scanner Machine
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Yüksek Penetrasyon MCD-10080 X Ray Bagaj Tarayıcı Elektrikli Davul İletim Modu
| Tünel boyutu: | 1000 (G) * 800 (Y) mm |
|---|---|
| Nominal Güç: | 500W |
| Anma yükü: | 250kg |
MCD High Penetration X Ray Baggage Scanner For Airport / Metro Station Security
| Tünel Boyutu:: | 800 (W) x 650 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör Hızı:: | 0.22m / sn |
| Konveyör Maksimum Yükü:: | 200kg |

