Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
6,0 "ekran Geçişli metal dedektörü kapı çerçevesi Yüksek Hassasiyet
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | 6,0 "Geniş ekran LCD |
SUS304 MCD F500QF Gıda Endüstrisi için Konveyör Bant Metal Dedektörü
| Ürün parametreleri Tespit prensibi: | çift döngü elektromanyetik dalga algılama |
|---|---|
| Algılama yüksekliği: | 7-50cm (özelleştirilmiş) |
| Genişliği tespit: | 40-120cm |
Yüksek Kalite Son LED Işık / Ses Güvenlik Alarm Kapı Kapısı Üzerinden Yürümek 18 bölge MCD, Metal Dedektörü MCD600 ile yürümek
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | Seçenek için 6 bölge veya 18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |
6 Tarama Bölgesi Kapı Çerçevesi Tam Vücut İlerlemeli Metal Dedektörü
| Algılama Bölgesi:: | 6 Bölge |
|---|---|
| Güç:: | 220VAC, 50 / 60Hz |
| Duyarlılık:: | 0-99 ayarlanabilir |
X Ray Bagaj Bagaj Tarama Aracı Teşhis Güvenlik Tarayıcısı
| Tespit yöntemi: | x-ışını koza aydınlatmalı |
|---|---|
| Tünel boyutu: | 500mm * 300mm |
| Konveyör maksimum yükü: | 50KG |
2021 Hotselling Masaüstü Tehlikeli sıvı tarayıcı dedektörü MCD-3000 10W 7 "TFT Ekran Sıvı Dedektörü
| kullanım: | Güvenlik Tarayıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | Taşınabilir sıvı dedektörü |
| Uygulama: | Havaalanı, istasyon |
USB veya RJ45 Arabirimi 10W Masaüstü Tehlikeli Sıvı Dedektörü
| kullanım: | Güvenlik Tarayıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | tehlikeli sıvı dedektörü |
| renk: | Özelleştirilmiş |
RJ45 Arabirimi 10W TFT Ekran Tehlikeli Sıvı Dedektörü
| kullanım: | sıvı dedektörü |
|---|---|
| kullanım: | Güvenlik Tarayıcısı |
| Ürün adı: | Taşınabilir sıvı dedektörü |
Üstün Yüksek Duyarlı Metal Dedektörü, Taşınabilir Metal Dedektörleri Büyük Algılama Alanı
| Ambalaj bilgileri: | Karton kutu |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 2000 Adet / Adet her Ay Yeraltı Metal Dedektörü |
6.0" Large screen LCD Archway Metal Detector With 10 Detecting Lateral Zones
| Packaging Details: | Carton or Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

