Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Düşük Gürültülü Havaalanı Bagaj Tarayıcıları, Konveyör Bantlı Güvenlik Tarama Ekipmanı
| Ambalaj bilgileri: | Güçlü ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Otel Mahkemesi İstasyonu Güvenlik Kontrolü İçin Hızlı Hızlı Havaalanı Bagaj Tarayıcıları
| Tünel boyutu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Konveyör hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör Max Yük: | 170kg |
MCD10080 X Ray Bagaj Tarayıcı 100 cm X 80 cm Tünel Boyutu 12 Ay Garanti
| Tünel boyutu: | 1000'e (W) x 800 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör Max Yük: | 200kg |
Havaalanı X Ray Bagaj Tarayıcı, Güvenlik Tarama Ekipmanı 40mm Çelik Penetrasyon
| Tünel boyutu: | 800 (w) * 650 (h) mm |
|---|---|
| Konveyör hızı: | 0.22 m / sn |
| Konveyör Max Yük: | 200 kg |
MCD x ray baggage inspection system , chest x ray body scanner security
| Tunnel Size:: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
Multi energetic Distinguish Objects X Ray Baggage Scanner / x ray inspection service
| Tunnel Size:: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
Airport X Ray Baggage Scanner With L Shaped Photodiode Array Detector Sensor
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Energy Saving Security X Ray Metal Detector Machine For Baggage / Parcel Inspection
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Small Tunnel Size X Ray Baggage Scanner Security Machine Hotel Use
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
High Resolution X-ray Baggage Scanner / Machine for Airport and Hotel
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |

