Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Manufacturer Conveyor Belt Metal Detector Buzzer Alarm Customized Size
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Clothe Needle Conveyor Belt Metal Detector 1-10 level Adjust Sensitivity Buzzer Alarm
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
Industrial Conveyor Belt Metal Detector For Clothes Toys with 24m/min Speed
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
Full Color Touch Display Conveyor Belt Metal Detector For Food Industry 40m/min Speed
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Gıda, Plastik, Kimya Endüstrisi için 25 Metre / Dakika Konveyör Bant Metal Dedektörü
| Şekilde görüntüler:: | Dijital devre 6 inç mavi LCD ekran dokunmatik |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 40-120 cm, Özelleştirilmiş |
| Yükseklik tespit: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Automatic Needle Detector Machine Customized With LCD Screen
| Packaging Details: | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Industrial Needle Detector Machine Used For Inspecting Food Clothing And Shoes
| Display way:: | 6 inches of digital circuit touch blue LCD display |
|---|---|
| Detecting width: | 40-120 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |
25 meter / mins Conveyor Belt Metal Detector for food processing industry
| Display way:: | 6 inches of digital circuit touch blue LCD display |
|---|---|
| Detecting width: | 40-120 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |
Textile Industry Conveyor Belt Metal Detector , Garment Needle Machine
| Detecting width: | 600mm |
|---|---|
| Detecting height: | 100mm |
| Sensitivity adjust: | 1-10 Level |
Professional Frozen Food Metal Detector With Memory Collecting
| Detecting Method: | the electromagnetic wave detection, the new analog circuits and digital |
|---|---|
| Detecting width: | 45-80 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |

