Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ 35w gate metal detector ] eşleşme 33 Ürünler.
40 People/min Pass Rate Archway Metal Detector With 6 Detection Zone
| Detection Zone:: | 6 zone |
|---|---|
| Sensitivity:: | 0-99 adjustable |
| Power:: | 220V AC,50/60Hz |
Akıllı Tip Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Su Geçirmez Kemerli Kapı Metal Dedektörü Kapısı
| Alarm yolu: | sesli uyarı ve LED konum lambası birlikte çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolu: | 4.3 inç LCD ekran ekranı |
Alpha Numeric Display & Zone Display Walk Through Gate Weatherproof Metal Detectors At Airports
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Operation Temperature:: | -10℃ to +45℃ |
6 Zones At School Walk Through Security Metal Detector Gate Mcd -300
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
Deep Search Door Frame Metal Detector Gate / Metal Detection Systems For Body Scanning
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
8 Operational Frequencies 10 Zones Walkthrough Metal Detector Security Gate 6.0" Led Screen
| Detector zone :: | 10 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Operation Temperature:: | -10℃ to +45℃ |
Weather Proof Walk Through Gate Multi Zone Metal Detector For Security
| Operational frequencies: | 1 to 8 frequency can be option |
|---|---|
| Display ways:: | 6.0 inch Screen of LCD display |
| Alarm rate:: | Less than 3% |
6 Zones 3d Metal Detector Gate Adjustable Sensitivity For Metro Station
| Alarm way: | Six interlaced detection regions of the same high with the body and combilng |
|---|---|
| Detection zone: | 6 Zone |
| Display ways: | 8 status led display |
Airport Walk Through Metal Detector Gate MCD - 800A / C for Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
2017 Newest Security walk through metal detector door circuit MCD-800A
| Alarm yolu: | Ses Uyarısı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 10 Zon (800C) 8 Zon (800A) |
| Görüntüleme yolları: | 6.0 "Geniş ekran LCD |

