Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ 35w gate metal detector ] eşleşme 33 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli 35W Walkthrough Gate Metal Dedektörü 6 Algılama Bölgesi
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
|---|---|
| Görüntüleme yolları: | 8 durum led ekran |
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
Kızılötesi Termal Tarama 35W Archway Metal Dedektörü
| fonksiyon: | vücut sıcaklığı ölçümü ve metal dedektörü |
|---|---|
| Uygulama: | Güvenlik Güvenlik Kontrolü |
| kullanım: | Ofis / Otel, Restoran |
Acil Anons 35W Kızılötesi Metal Dedektörü Üzerinden Yürüme
| fonksiyon: | vücut sıcaklığı ölçümü ve metal dedektörü |
|---|---|
| Duyarlılık: | yüksek hassasiyet |
| kullanım: | Güvenlik kontrolü |
İç Genişlik 560mm Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Güvenlik Kontrolü
| renk: | kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Uygulama: | Güvenlik Güvenlik Kontrolü |
| kullanım: | Ofis / Otel, Restoran |
Realiable 6 Zones Walk Through Gate Archway Metal Detectors Portable
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Power supply:: | AC220/50Hz |
| Power Consumption:: | Less 35W |
Audio Alert And Led Location Lamp Walk Through Gate Door Metal Detector Gate
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity:: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Power supply:: | AC220/50Hz |
0-99 Ayarlanabilir 18 Bölgeli Metal Dedektörü 35W ile Yürüyüş
| Net ağırlık: | 50kg / set |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 18 bölge |
| Brüt ağırlık: | 57kg / set |
Multi Zone Walk Through Gate MCD - 300 scanner metal detector Door Frame for Government
| dedektör bölgesi: | 6 bölge |
|---|---|
| Duyarlılık: | 0 ila 99 hassasiyet ayarlanabilir |
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
Advanced Continuous Wave Walk Through Gate Remote Control Arch Metal Detector Door
| Detector zone :: | 10 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Power Consumption:: | Less 35W |
4.3 " LCD Screen Archway Metal Detector With Six Interlaced Detection Regions
| Alarm way:: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone:: | 6 zone |
| Display ways:: | Large Screen of LCD display |

