Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ airport metal detector ] eşleşme 383 Ürünler.
Professional Lightweight Hand Held Metal Detector with headphone
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Havaalanı / okul / mahkeme / gümrükte Tam Vücut Güvenliği İçin Büyük Algılama Aralığı Süper Tarayıcı El Tipi Metal Dedektörü
| Duyarlılık: | Bir bozuk para ile <5 cm |
|---|---|
| boyut: | 420 * 145 * 40 mm |
| Net ağırlık: | 236 g |
Yüksek hassasiyetli Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Havaalanı Güvenlik metal dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Havaalanı Patlayıcı Tespiti İçin Çok Bölmeli Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Alpha Numeric Display & Zone Display Walk Through Gate Weatherproof Metal Detectors At Airports
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Operation Temperature:: | -10℃ to +45℃ |
Airport Scanner Security Archway Walkthrough Metal Detector
| Packaging Details: | Carton or Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
High sensitive Door Frame Metal Detector Airport Security metal detector
| Packaging Details: | Carton or Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Havaalanı / metro / polis / gümrük Güvenlik / kapı metal dedektörü için Metal Dedektöründen Geçin
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | 8 Durum Led Ekranı |
X Ray Airport Baggage Scanner Machine 8mm Steel For Security Inspection
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Çoklu Dil 0.22m / S X Ray Havaalanı Güvenlik Dedektör Makinesi / Tarayıcı
| Tünel Boyutu:: | 500 (W) x 300 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör Hızı:: | 0.22m / sn |
| Konveyör Maksimum Yükü:: | 100kg |

