Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ airport metal detector ] eşleşme 383 Ürünler.
Lcd Display High Sensitive Metal Detector Airport Accurate For Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | Single-line of LCD display |
6 Detection Zones Security Metal Detector Door for Full Body Inspection
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | Single-line of LCD display |
LED Lights MCD - 500C Door Frame Metal Detector Security Gate for Airport
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | Single-line of LCD display |
Conveyor Parcel X Ray Security Inspection Equipment For Railway Station / Airport
| Tünel boyutu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Konveyör hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör Max Yük: | 170kg |
Airport Intelligent Security 4.3 Inch LCD Waterproof Walkthrough Metal Detector
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
Havaalanı taşınabilir Güvenlik Süper El Metal Dedektörü Değnek Şarj Cihazı ile Tam Vücut Tarayıcı
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI: | -37 ° C ile 70 ° C |
|---|---|
| Çalışma frekansı: | 93 kHz |
| ağırlık: | 18.6 oz. 18.6 oz. (0.45kg) (0,45 kg) |
Havaalanı / gümrük güvenliği için LCD Ekranlı 18 Algılama Bölgesi Suya Dayanıklı Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Tek satırlı LCD ekran |
6 Zone Door Frame Metal Detector , 4.3 Inch LCD Screen Airport Body Scanner
| Detection Zone: | 6 zone |
|---|---|
| Display ways: | Large Screen of LCD display |
| Alarm way: | Audio Alert, and LED Location lamp work at same time |
Havaalanı / Gümrük / Mahkeme İçin 18 Keşif Alanlı Yüksek Hassasiyetli Vücut Tarayıcı Metal Dedektörü
| Net ağırlık: | 50kg / set |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 18 bölge |
| Brüt ağırlık: | 58kg / set |
Large Size 800*650mm Airport Security Detector To Detect Weapons Bombs
| Tünel boyutu: | 850 (G) * 650 (Y) mm |
|---|---|
| Konveyör Hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör maksimum yükü: | 200kg |

