Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ door frame metal detector ] eşleşme 104 Ürünler.
6.0" Large Screen LED Door Frame Metal Detector 8 Zones With 0 - 99 Sensitivity
| Detection Zone: | 8 zone |
|---|---|
| Display ways: | Large Screen of LCD display |
| Alarm way: | Audio Alert, and LED Location lamp work at same time |
Security Door Frame Metal Detector / Coach Station Body Scanner
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
High Sensitive People Walking Through Door Frame Metal Detector For Security Inspection
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
MCD 800A Pinpoint 6 bölge Archway Metal Dedektör Kapısı LCD ekran
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 8 bölge / 10 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |
Profesyonel Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü 10 Bölgeli Patlayıcı Algılama Ekipmanları
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Professional Door Frame Metal Detector 10 Zones Detection Equipment
| Packaging Details: | Carton or Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Scanner Archway Door Frame Metal Detector Door MCD-200
| Alarm way: | Audio Alert and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status led display |
Havaalanı Patlayıcı Tespiti İçin Çok Bölmeli Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | karton veya tahta sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Digital Detection Door Frame Metal Detector With 7 Inch LCD Display
| Alarm way:: | Audio alert, and LED location lamp work at the same time.Single /multi-zone optional alarm mode |
|---|---|
| Detection zone:: | 6/8 zones optional |
| Display mode:: | 7 inch full color touch mode LCD pannel |
Smart Full Color Touch Big Screen Door Frame Metal Detector
| Alarm way:: | Audio alert, and LED location lamp work at the same time. |
|---|---|
| Detection Zone:: | 6 zones |
| Display ways:: | 7 inch full color touch mode LCD pannel |

