Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ door frame metal detector ] eşleşme 104 Ürünler.
18 Bölgeli Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Akıllı 0-99 Ayarlanabilir Hassasiyet İle Yürüyün
| Alarm yolu: | Ses Uyarısı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Tek satır LCD ekran |
Çok Bölgeli Kemerli Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü MCD-600 Otomatik Kalibrasyon / Çalışma
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |
6 "LCD ekran yüksek hassasiyetli Metal Dedektörü Tarayıcıdan Acil Anons Geçişi
| Algılama Bölgesi:: | 6 Bölge |
|---|---|
| Tünel Boyutu:: | 220 * 70 ** 56cm |
| Duyarlılık:: | 0-99 sınıf |
Transportation Security Check WalkThrough Metal Detector Door Frame Metal Detector
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
6-18 Zones Door Frame Metal Detector Walk Through , Body Scanner Airport Security Machines
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
Akıllı Tip 60 Bölgeleri Ayarlanabilir Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Suya Dayanıklı Ana Gövde
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
Akıllı Tip Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Su Geçirmez Kemerli Kapı Metal Dedektörü Kapısı
| Alarm yolu: | sesli uyarı ve LED konum lambası birlikte çalışır |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolu: | 4.3 inç LCD ekran ekranı |
Multi Zone Electronic Door Frame Metal Detector Equipment For Bangladesh
| Alarm way: | Audio Alert and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
Darbeye Dayanıklı Kapı Çerçevesinde Metal Dedektörü İle Yürüme 0 - 255 Ayarlanabilir Hassasiyet
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |
| Duyarlılık: | 0-255 ayarlanabilir |
Altın ve Gümüş İçin Su Geçirmez Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü 400Hz Ses Frekansı
| Modeli: | MCD-5000B |
|---|---|
| Standart: | ISO CE |
| Tek Brüt Ağırlık: | 10.000kg |

