Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ metal detector gate ] eşleşme 194 Ürünler.
Acil Anons 35W Kızılötesi Metal Dedektörü Üzerinden Yürüme
| fonksiyon: | vücut sıcaklığı ölçümü ve metal dedektörü |
|---|---|
| Duyarlılık: | yüksek hassasiyet |
| kullanım: | Güvenlik kontrolü |
Şarj Edilebilir Pil Tipi El Metal Dedektörü MCD-2018 Doğru Vücut Tarayıcı
| Türü:: | El Vücut Metal Dtektör |
|---|---|
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi, kulaklıkla birlikte çalışabilir |
| Duyarlılık:: | 6 seviye ayarsız |
0-255 Ayarlanabilir 6 Bölgeli 220V Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü MCD-600
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum Lambası Aynı Anda Çalışıyor |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | Seçenek için 6 bölge veya 18 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran ekranı |
Office 33 Zones Arch Metal Detector Walk Through Gate 255 Adjustable Sensitivity
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | Geniş LCD ekran |
Su geçirmez Walkthrough Tarayıcı Kapısı, Tünel Metal Dedektörü Yüksek Algılama Hızı
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
Yüksek Hassasiyet Güvenlik Metal Dedektörleri ile Yürümek, Güvenlik Kapıdan Geç 6 Bölgeler
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED konum lambası aynı anda çalışıyor |
|---|---|
| Algılama bölgesi: | 6 bölge |
| Görüntüleme yolları: | LCD ekranın büyük ekranı |
2020 Yeni MCD -100 Geçit Kapısı, Havaalanlarında metal dedektöründen güvenlik geçişi
| Alarm yolu: | Sesli Uyarı ve LED Konum lambası aynı anda çalışır |
|---|---|
| Algılama Bölgesi: | Bir bölge |
| Görüntüleme yolları: | 8 durum led ekran |
Gıda İşleme Sanayi Gıda Metal Dedektörü Makine Fabrikası Doğrudan Devam
| Tespit Yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yükseklik tespit: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Industry Conveyor Belt Food Metal Detector , Customized Foodprocessing Metal Detectors
| Detection width :: | 45-80 cm, Customized |
|---|---|
| Detection height:: | 10-50cm Customized |
| Detection sensitivity:: | 0.6mm-3.0mm iron ball, 1.5-5.0 Stainless steel |
Touch Screen Intelligent Food Metal Detector Waterproof food industry metal detectors
| Teknoloji: | DSP |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 38CM |
| Yükseklik tespit: | 10CM |

