Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ under vehicle inspection system ] eşleşme 207 Ürünler.
Automatic Sensor Airport Security Detector Widely Used For Shopping Mall
| Tünel boyutu: | 500 (W) x 300 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör Hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör maksimum yükü: | 170kg |
Best quality 0.22m/s Conveyor Speed X Ray Security Scanner With 1000mm X 800mm Tunnel size MCD10080X-ray baggage scanner
| Tünel boyutu: | 1000'e (W) x 800 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör Hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör maksimum yükü: | 250kg |
Upward Generate Direct Airport Baggage Scanner With 17 Inch Monitor Security checking
| Tünel boyutu: | 500 (W) x 300 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör Hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör maksimum yükü: | 170kg |
Security Baggage Luggage parcel scanner machine With LCD Screen for Hotels
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Hotel Security X Ray Hand Luggage / Parcel Scanner Machine with Super Clear Images
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
MCD-5030A X-ray Pacel Baggage Scanner Suitable for Small Hand Luggages
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Small Tunnel Size X Ray Baggage Scanner Security Machine Hotel Use
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Airport X Ray Baggage Scanner With L Shaped Photodiode Array Detector Sensor
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
MCD10080 X Ray Bagaj Tarayıcı 100 cm X 80 cm Tünel Boyutu 12 Ay Garanti
| Tünel boyutu: | 1000'e (W) x 800 (H) aa |
|---|---|
| Konveyör hızı: | 0.22m / sn |
| Konveyör Max Yük: | 200kg |
150kg Yük 34mm Metal 0.20m / S X Ray Bagaj Tarayıcı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| boyut: | 650 (W) x 500 (H) aa |
| Konveyör Bant Hızı: | 0.2 m / sn |

