X-ray bagaj tarayıcı nedir?

May 22, 2021
hakkında en son şirket haberleri X-ray bagaj tarayıcı nedir?

Güvenlik muayene makinesi, istasyon ve havaalanı ve kamu güvenliği hukukunda en yaygın güvenlik muayene ekipmanıdır.
Güvenlik inceleme makinesinin güvenlik incelemesi, radyasyon görüntüleme için dahili X-ışını üreten cihazına güvenmektir, bu nedenle, güvenlik incelemesinde X-ışını güvenlik inceleme makinesinin rolünü biliyor musunuz?
Prensibi ve pratik işlevi nedir?

X ışınları çok yüksek penetrasyon kabiliyetine sahiptir ve mürekkep kağıdı, tahta vb. Gibi görünür ışığa opak olan birçok maddeden geçebilir.
Çıplak gözle görülemeyen bu ışınlar, birçok katı malzemenin görünür flüoresansına, fotoğraf plakalarının ışığa duyarlı hale gelmesine ve havanın iyonlaşmasına neden olabilir.
Ve X-ray teknolojisini kullanarak, bulunması zor yerlerde gizli olan bagajları, çantaları ve diğerlerini doğru bir şekilde tespit edin.
Hançer, üç kenarlı bıçak, yaylı bıçak ve diğer ulusal kontrol bıçakları gibi tehlikeli malları doğru bir şekilde tespit edebilir.
İşyerinin güvenliğini sağlamak için.
X-ray geçiş güvenlik kontrol makinesi, girişte kurulum için uygundur, dış mekanda kuruluma uygun değildir, rüzgar ve yağmuru önlemek için geçiş yolu X-ray güvenlik kontrol ekipmanı, bir dizi görüntü işleme yardımıyla mükemmel bir net görüntüleme etkisine sahiptir. işlevleri, denetçilerin farklı maddeleri ayırt etmesine basit ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilir.
Tarama ve görüntüleme sürecinde, sistem otomatik görüntü depolama ve iki şekilde manuel depolama sağlar.
Görüntüyü yeniden incelemek gerekirse, denetçi herhangi bir zamanda geçmiş görüntüyü yeniden oynatabilir.