Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Gıda İşleme Endüstrisi İçin Otomatik Yüksek Hassasiyetli Konveyörlü Gıda Metal Dedektörü
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirildi |
|---|---|
| Görüntülemek: | Yeni 7 inç dijital devre tam renkli dokunmatik panel LCD ekran |
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
High Sensitivity Conveyor Metal Detector Food Processing Machine Full Digital And Stability
| Yüksekliği algılama: | 10-50CM (Özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 40-120cm (Özelleştirilmiş) |
| Konveyör Bant Hızı: | 25m / dakika |
Gıda 90W 32m / dak LCD Konveyör Metal Dedektörü Buzzer alarmı
| Hassasiyeti Tespit Etme: | çap 0.8 mm |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
Ayarlanabilir 100-265VAC 40m / Mins 7in LCD Gıda Metal Dedektörü
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
High accurate Factory Price Food Metal Detector 7 inch LCD Display and 0-10 adjustable sensitivity
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Tunnel Food Metal Detector Equipment For Garment / Plastic Industry , 60cm Width
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
AC220V 60W Needle Food Metal Detector Machine with 1-10 level Sensitivity Adjust
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
Konveyör Bant 25m / dak Gıda Metal Dedektörü 6 inç Mavi Lcd Ekran AC100-265V Güç
| Genişliği tespit: | 45-80cm |
|---|---|
| Yüksekliği algılama: | 10-45cm |
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Fe ¢ 0.7mm-3.0mm SUS304 ¢ 1.5mm-5.0mm |
Security Digital Food Metal Detector For Conveying Garment Needle with Buzzer, Lamp alarm method
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
Gıda Endüstrisi İçin Yeni Tasarlanmış Metal Dedektörü Makinesi 90W Güç Hızı
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |

