Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Gıda Endüstrisi İçin Üst Sınıf Metal Dedektör Makinesi Elektromanyetik Dalga Algılama
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
| Hassasiyet ayarı: | 0-10 seviye |
AC100 - 265V Gıda İşleme Metal Dedektörleri, Gıda Üretimi İçin Metal Dedektörü
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Kemer 30 cm Ayarlanabilir Yeni İğne Gıda Metal Dedektörü 90 W Güç MCD-F500QD
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
25m / dak Konveyör Bantlı Gıda Metal Dedektörü 0-10 Seviye Hassasiyet
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Büyük Tünel Gıda Metal Dedektörü AC100 - 265V / 50 - 60Hz Güç Kaynağı MCD-F500QF
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
| Hassasiyet ayarı: | 0-10 seviye |
MCD-F500QF Darbeye Gıda Sınıfı Metal Dedektörleri Sesli Alarm Modu Yüksek Verimlilik
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Profesyonel Gıda Endüstrisi Metal Dedektörleri 10 - 50cm Baharatlar İçin Yüksekliği Algılama
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 0-10 seviye |
| Konveyör Bant Hızı: | 25m / dakika |
Magnetic Food Metal Detector 6 Inch Digital Circuit Touch Blue Lcd Display
| Tespit yöntemi: | Manyetik indüksiyon algılama |
|---|---|
| Genişliği tespit: | 40-120 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Professional Industrial Metal Detector for food processing machine
| Tespit Yöntemi: | elektromanyetik dalga tespiti, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
anti-corrosion material Food metal detector Electromagnetic wave detection MCD-F500QE
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

