Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Black 4.3inch Display Automotive Under Vehicle Inspection Camera Used Infrared Lamp
| Kamera: | 1/3 "420 Wire Sony çipleri |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | DC12V şarj edilebilir pil |
| Tamamlayıcı aydınlatma:: | Kullanılan kızılötesi lamba |
Kompakt Araç Muayene Aynası, 120 Derece Görüş Açılı Araç Gözetleme Sistemi Altında
| Boyut:: | 23mmx50mm |
|---|---|
| Esnek boru:: | 940mm |
| Kamera muhafazası:: | paslanmaz çelik 304 |
Yüksek Çözünürlüklü CMOS Chip ile Araç Altı Kamera MCD-V6D Altında Profesyonel
| Ambalaj bilgileri: | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
IP68 5" LCD Under Vehicle Inspection Camera with DVR Video Recording Function
| Boyut:: | 23mmx50mm. |
|---|---|
| Esnek boru:: | 940mm |
| Kamera gövdesi:: | Paslanmaz çelik 304 |
480*320 RGB Under Vehicle Inspection Camera Security Undercarriage mirror
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
IP68 Flexible Under Vehicle Inspection Camera LCD Display DVR Function
| Boyut:: | 23mmx50mm. |
|---|---|
| Esnek boru:: | 940mm |
| Kamera gövdesi:: | Paslanmaz çelik 304 |
Araç Muayene Kamerası Altında Yüksek Performanslı Kablosuz Alıcı Modülü MCD-V7D
| Boyut:: | 23mmx50mm |
|---|---|
| Esnek boru:: | 940mm |
| Kamera muhafazası:: | Paslanmaz çelik 304 |
Boru Muayene İçin Profesyonel Araç Muayene Kamerası 32GB TF Kart Depolama Altında
| Boyut:: | 23mmx50mm |
|---|---|
| Esnek boru:: | 940mm |
| Kamera muhafazası:: | Paslanmaz çelik 304 |
Araç Muayene Kamerası Altında Son Derece Dayanıklı 23mm x 50mm Boyut ISO Uyumlu
| Esnek boru:: | 940mm |
|---|---|
| Objektif Görünür Açısı:: | 120 derece |
| Su geçirmez standart:: | IP68 |
Taşınabilir Muayene Kamerası Altında Taşınabilir 4.3 inç LED Ekran Paslanmaz Çelik 304 Muhafaza
| Boyut:: | 23mmx50mm |
|---|---|
| Esnek boru:: | 940mm |
| Depolama yolu: | DVR video kayıt fonksiyonu, görüntü saklayabilir |

