Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
5V DC Altında Araç Muayene Sistemi Kamerası 120 Derece Görüş Açısı
| Rod Maks: | 3.1m |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10 ℃ -50 ℃ |
| LCD boyutu: | 4.3-inç, 16: 9 |
23mm x 50mm Boyut Altında Araç Muayene Kamera Gözetleme Araç Ekipmanı
| Esnek boru:: | 940mm |
|---|---|
| Objektif Görünür Açısı:: | 120 derece |
| Su geçirmez standart:: | IP68 |
Practical Big LCD Screen Under Vehicle Inspection Camera with DC 12v Rechargeable Battery
| Boyut: | 23mmx50mm. |
|---|---|
| Kamera objektifi: | Mavi safir |
| Kamera Muhafaza: | Paslanmaz çelik 304 |
Black 4.3 Inch Lcd Screen Under Vehicle Inspection Scanner For Car Bomb Detecting
| kamera: | 1/3" 420 tel SONY cips |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | DC12V şarj edilebilir pil |
| Ek aydınlatma:: | Kullanılmış kızılötesi lamba |
HD Video Under Vehicle Search Mirror 120 Degree , under car bomb detector
| Kamera ışık kaynağı:: | 12 LED |
|---|---|
| Su geçirmez standart:: | IP68 |
| LCD ekran: | LCD boyutu: 4,3 inç, 16 : 9 |
Lightweight Telescopic Under Vehicle Inspection Mirror Used For Police / Army
| Ürün adı:: | Muayene aynası |
|---|---|
| Boyutu: | Çapı 30cm dışbükey ayna |
| Çubuk uzunluğu: | 1.2-1.4m (Ajustable) |
CE Under Vehicle Search Mirror / Under Car Inspection Mirror Adjustable Rod Length
| Işık kaynağı: | LED el feneri |
|---|---|
| Çubuk uzunluğu: | 1.2-1.4m (ayarlanabilir) |
| Net ağırlık: | 1,6 KG |
High Sensivity Under Vehicle Inspection Camera For Car Security With Dvr Function
| kamera: | 1/3" 420 tel SONY cips |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | DC12V |
| Ek aydınlatma:: | Kullanılmış kızılötesi lamba |
Professinal MCD - V5 Under Car Security Mirrors For Hotel / Airport / Entainment
| Ayna Boyutu:: | çap 30cm dışbükey ayna |
|---|---|
| Rod Uzunluğu bağlanması:: | 88cm |
| Ek aydınlatma:: | süper güç LED beyaz ışık |
Araç Arama Ayna Altında IP68, Araç Muayene Ayna Altında 23mmx50mm
| Kamera ışık kaynağı:: | 12 LED |
|---|---|
| Su geçirmez standart:: | IP68 |
| LCD ekran: | LCD boyutu: 4,3 inç, 16 : 9 |

