Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Pil Şarj Cihazı ile Hassas Dayanıklı Havaalanı Gövde Tarayıcı MCD-3003B2
| Alarm Göstergesi :: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Madeni Para için) |
| Güç kaynağı:: | 9V pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazıyla bağlanabilir, (pil ve şarj cihazı isteğe bağlı |
Çok Alarm Endikasyonları Taşınabilir Metal Dedektörleri Metal Nesneleri Tespit Etmede Hızlı Tepki
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Madeni Para için) |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | 9V pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazıyla bağlanabilir, (pil ve şarj cihazı isteğe bağlı |
| Sessiz Akım :: | <12mA |
Su geçirmez El Metal Dedektörü MCD-3003B2 415 * 90 * 55mm Vücut Boyutu Kullanıcı Dostu
| Alarm Göstergesi :: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Madeni Para için) |
| Güç kaynağı:: | 9V pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazıyla bağlanabilir, (pil ve şarj cihazı isteğe bağlı |
Net Ağırlık 360g El Metal Dedektörü Sessiz Akım <12mA CE Onaylandı
| Alarm Göstergesi :: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Madeni Para için) |
| Güç kaynağı:: | 9V pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazıyla bağlanabilir, (pil ve şarj cihazı isteğe bağlı |
Handy Structure Newest Hand Metal Dedector MCD-3003B2
| Alarm Göstergesi:: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazı ile bağlanabilir, (pil ve şarj cihaz |
Handheld Super Scanner Handheld Metal Detector / Body Scanner MCD-3003B2
| Güç kaynağı: | 9V katlanır pil(6F22ND) |
|---|---|
| güç: | 260mW |
| boyut: | 41,5(U) X 9(G) X 3,5(Y)cm |
MCD-3003B1 5cm 7mA Metal Dedektörü El Çubuğu plastik
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| kullanım: | elle tutulan metal dedektörü ile güvenlik için metal algılama |
| Güç kaynağı: | 9 V |
Sesli Uyarı 5.1mA 6cm El Tipi Metal Tarayıcı MCD-2008
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| kullanım: | elle tutulan metal dedektörü ile güvenlik için metal algılama |
| Güç kaynağı: | 9 V |
Tüm Vücut Kontrolü İçin Taşınabilir El Metal Dedektörü Yüksek Hassasiyet 7mA
| Alarm Göstergesi: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Duyarlılık: | ≥5cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
30mA 11cm MCD-140 Taşınabilir Metal Dedektörleri LED Göstergesi
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| kullanım: | elle tutulan metal dedektörü ile güvenlik için metal algılama |
| Güç kaynağı: | 9 V |

