Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
Yüksek Hassasiyetli Şarj Edilebilir Taşınabilir El Tipi Metal Dedektörü
| Alarm Göstergesi:: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥5cm |
| Güç kaynağı:: | 9V katlamalı pil (6F22ND) |
LED Göstergesi 415 * 90 * 45mm 9V Taşınabilir El Metal Dedektörü
| Alarm Göstergesi: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık: | <11 cm |
| Güç kaynağı: | 9V katlamalı pil (6F22ND) |
Cylindrical Super Scanner Hand Held Metal Detector Portable With 360 Detection Area
| Alarm Göstergesi:: | sessiz titreşimli alarm göstergesi |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | Düşük güç belirleme özellikli 9v katlamalı pil (6F22ND) |
| Vücut ölçüsü:: | 220 * 80 * 30 mm |
Light Portable Best Sensitivity Handheld Metal Detector for Testing Weapon and Gun
| Alarm Göstergesi: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık: | <11 cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı: | 9V katlanabilir pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazı ile bağlanabilir, (pil ve şarj cihaz |
CE Certification Hand Held Metal Detectors With Low Sensitivity Function and Headphone
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED gösterge ve Titreşim birlikte çalışabilir |
|---|---|
| Duyarlılık :: | 6cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlamalı pil (6F22ND), şarj cihazına bağlanabilir |
Widely Used Handheld Metal Detector Security Checking With Low Battery Indication
| Alarm Göstergesi:: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazı ile bağlanabilir, (pil ve şarj cihaz |
Siyah vücut tarayıcı Makinesinde Alarm ve Titreşim Göstergesi Elde Taşınabilir Metal Dedektörü Profesyonel
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED gösterge ve Titreşim birlikte çalışabilir |
|---|---|
| Duyarlılık :: | 6cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlamalı pil (6F22ND), şarj cihazına bağlanabilir |
İstasyon güvenliği İçin Uygulandı El Tipi Metal Dedektörü Hassasiyet Düğmesi ile Şarj Edilebilir
| Alarm Göstergesi:: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥5cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlamalı pil (6F22ND) şarj cihazına bağlanabilir, |
Modern Body Scanner Hand Heldmetal Detector MCD-3003B2
| Alarm Göstergesi:: | Sesli Uyarı ve LED Göstergesi Ve Titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥3 cm (bir RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlamalı pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazına bağlanabilir (pil ve şarj cihazı iste |
Vibration Handheld Metal Detector 9v Battery , Audio Alert And Led Indicator
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve Titreşim birlikte çalışabilir |
|---|---|
| Duyarlılık :: | 6cm (RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND), şarj cihazı ile bağlanabilir |

