Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
High Sensitivity Black Metal Detector Handheld Continuous Operation 40h
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥11 cm (RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND), Düşük pil göstergesi, şarj cihazı ile bağlanabilir, (pil ve şarj cihaz |
Cylindrical Security Portable Metal Detector With 360° Detection Area
| Alarm Göstergesi:: | sessiz titreşimli alarm göstergesi |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | 9v katlanabilir pil (6F22ND), düşük güç belirleme özelliğine sahip |
| Vücut ölçüsü:: | 220 * 80 * 30 mm |
Hotels / Government Buildings Security Super Scanner Metal Detector With Large Scan
| Ürün tanıtımı:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık:: | ≥5cm (RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND), şarj cihazı ile bağlanabilir, (şarj cihazı isteğe bağlı aksesuardır) |
MCD -3003B1 School Hand Held Metal Detector Wand, Portable Handheld Security Scanner
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥5cm (RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND) şarj cihazı ile bağlanabilir, |
High Performance Hand Held Metal Detector Super Scanner for Inspection Offensive Weapons
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥5cm (RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND) şarj cihazı ile bağlanabilir, |
Security Dependable THD Metal Detector Hand held Metal Detector
| Malzeme: | PVC |
|---|---|
| MOQ: | 50pcs |
| Alarm modu: | Sessizlik Titreşimi |
Super Wand Handheld Metal Scanner With 360 Rotational Metal Detector
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
MCD-2001 Pinpointing HandHeld Metal Detector High Performance
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Portable Handheld Metal Scanner Clear Audible / Silent / Vibrate Led Alarm
| Alarm Göstergesi:: | Kulaklık fonksiyonlu sesli uyarı ve LED ve Titreşim |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | Düşük pil göstergesi ile 9Vfold pil (6F22ND), şarj cihazı ile bağlanabilir, (şarj cihazı isteğe bağl |
| Vücut ölçüsü:: | 490 * 87 * 35mm |
Portable High Sensitive Security Handheld Metal Detector Scanner High Performance
| Alarm Göstergesi:: | Sesli uyarı ve LED göstergesi ve titreşim |
|---|---|
| Duyarlılık :: | ≥5cm (RMB bir YUAN Coin için) |
| Güç kaynağı:: | 9V katlanabilir pil (6F22ND) şarj cihazı ile bağlanabilir, |

