Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ industrial metal detector ] eşleşme 171 Ürünler.
6 Inch Lcd Display Conveyor Metal Detector , Food Industry Metal Detectors
| Detecting Method: | Magnetic induction detection |
|---|---|
| Alarm Method: | Buzzer LED indicator twinkles and shutdown automatically |
| Display: | 6 inches of digital circuit touch blue LCD |
Professional Industrial Metal Detector for food processing machine
| Tespit Yöntemi: | elektromanyetik dalga tespiti, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Yüksekliği algılama: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
6 inch LCD Food Industry Metal Detectors anti-corrosion with CE Certificate
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Su ve tuz algılama için özelleştirilmiş gıda endüstrisi metal dedektörleri
| Ambalaj bilgileri: | Güçlü ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Touch Screen Intelligent Food Metal Detector Waterproof food industry metal detectors
| Teknoloji: | DSP |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 38CM |
| Yükseklik tespit: | 10CM |
Offering Automatic food industry metal detectors with 6 inch LCD Display , Customized
| Şekilde görüntüler:: | Dijital devre 6 inç mavi LCD ekran dokunmatik |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 40-120 cm, Özelleştirilmiş |
| Yükseklik tespit: | 10-50cm Özelleştirilmiş |
Profesyonel Gıda Endüstrisi Metal Dedektörleri 10 - 50cm Baharatlar İçin Yüksekliği Algılama
| Tespit yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 0-10 seviye |
| Konveyör Bant Hızı: | 25m / dakika |
Gıda İşleme Endüstrisi İçin Otomatik Yüksek Hassasiyetli Konveyörlü Gıda Metal Dedektörü
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirildi |
|---|---|
| Görüntülemek: | Yeni 7 inç dijital devre tam renkli dokunmatik panel LCD ekran |
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
Gıda Endüstrisi İçin Buzzer Alarmlı Elektromanyetik Dalga Konveyör Bantlı Gıda Metal Dedektörü
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve birleştirilmiş dijital devreler |
|---|---|
| Görüntülemek: | Yeni 7 inç dijital devre tam renkli dokunmatik panel LCD ekran |
| Algılama Genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
High accurate Factory Price Food Metal Detector 7 inch LCD Display and 0-10 adjustable sensitivity
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |

