Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ industrial metal detector ] eşleşme 171 Ürünler.
Touch Screen Drinks Vegetables Conveyor Food Metal Detector Ajustable Sensibility
| Detection Method:: | the electromagnetic wave detection |
|---|---|
| Detection Width:: | 45-80cm , Customermized |
| Detection Height:: | 10-50cm , Customernized |
MCD - F500QF Food Processing Metal Detector for Bread / Ice cream / Sugar
| Detection sensitivity: | 0.6mm-3.0mm iron ball |
|---|---|
| Alarm mode: | The buzzer alarm, the motor automatically stop |
| Material: | 304 |
Ferrous Nonferrous SUS Conveyor Belt Food Industry Metal Detectors Cashew Nut
| Detection sensitivity: | 0.6mm-3.0mm iron ball |
|---|---|
| Alarm mode: | The buzzer alarm, the motor automatically stop |
| Material: | 304 |
10 Level Adjustable Sensitivity Conveyor Food Metal Detector 25 m / mins
| Detection sensitivity: | 0.6mm-3.0mm iron ball |
|---|---|
| Alarm mode: | The buzzer alarm, the motor automatically stop |
| Material: | 304 |
Security Digital Food Metal Detector For Conveying Garment Needle with Buzzer, Lamp alarm method
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
AC220V 60W Needle Food Metal Detector Machine with 1-10 level Sensitivity Adjust
| Hassasiyeti Tespit Etme: | Çap 0,8 mm ila 2,5 mm demir top |
|---|---|
| Hassasiyet ayarı: | 1-10 seviye |
| Genişliği tespit: | 60cm |
MCD-2008 New Security wand cheap Portable body weapon super scanner detector Hand held Metal detector
| Alarm indication: | Audio alert and LED indicator and vibration can work together,wirh |
|---|---|
| Quiescent current: | <50MA |
| power supply: | 9v fold battery(6F22ND),can connect with charger |
İç Genişlik 560mm Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Güvenlik Kontrolü
| renk: | kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Uygulama: | Güvenlik Güvenlik Kontrolü |
| kullanım: | Ofis / Otel, Restoran |
Kızılötesi Termal Tarama 35W Archway Metal Dedektörü
| fonksiyon: | vücut sıcaklığı ölçümü ve metal dedektörü |
|---|---|
| Uygulama: | Güvenlik Güvenlik Kontrolü |
| kullanım: | Ofis / Otel, Restoran |
Acil Anons 35W Kızılötesi Metal Dedektörü Üzerinden Yürüme
| fonksiyon: | vücut sıcaklığı ölçümü ve metal dedektörü |
|---|---|
| Duyarlılık: | yüksek hassasiyet |
| kullanım: | Güvenlik kontrolü |

