Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ industrial metal detector ] eşleşme 171 Ürünler.
Dondurulmuş Sebzeler Bant Konveyörü Metal Dedektörleri 40-120cm Gıda Endüstrisi İçin Genişlik Algılama
| Modeli: | MCD-500QF |
|---|---|
| Marka: | MCD |
| Algılama genişliği: | 40-120CM |
Food industry Conveyor Belt Metal Detector
| Detection width :: | 45-80 cm, Customized |
|---|---|
| Detection height:: | 10-50cm Customized |
| Detection sensitivity:: | 0.6mm-3.0mm iron ball, 1.5-5.0 Stainless steel |
Textile Industry Conveyor Belt Metal Detector , Garment Needle Machine
| Detecting width: | 600mm |
|---|---|
| Detecting height: | 100mm |
| Sensitivity adjust: | 1-10 Level |
Yüksek Hassas El Güvenlikli Vücut Tarayıcı / Metal Dedektör Makinesi / Sesli uyarı LED göstergesi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Vücut ölçüsü: | 415 * 85 * 45 mm |
| Duyarlılık: | > = 5cm |
SUS304 MCD F500QF Gıda Endüstrisi için Konveyör Bant Metal Dedektörü
| Ürün parametreleri Tespit prensibi: | çift döngü elektromanyetik dalga algılama |
|---|---|
| Algılama yüksekliği: | 7-50cm (özelleştirilmiş) |
| Genişliği tespit: | 40-120cm |
Sanayi Gıda Metal Dedektör Ekipmanları Et / Manyetik İndüksiyon
| Ambalaj bilgileri: | Güçlü ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | Normalde 5 iş günü içerisinde |
| Ödeme koşulları: | T / T, Western Union, L / C |
Industrial Conveyor Metal Detector , Automatic Needle Detector Machine
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Conveyor Food Metal Detector for Foods , Shoes, Clothes Processing Industry
| Detecting Method: | Magnetic induction detection |
|---|---|
| Alarm Method: | Buzzer LED indicator twinkles and shutdown automatically |
| Display: | 6 inches of digital circuit touch blue LCD |
MCD-2003 Güvenlik Zırhı Metal Dedektörleri, Taşınabilir Metal Atma Dedektörü 9 V Pil
| Alarm Göstergesi: | Titreşimli sesli uyarı ve LED gösterge |
|---|---|
| Duyarlılık: | > 6 bozuk para ile |
| Güç kaynağı: | 9 v pil |
Intelligent Automatic Conveyor Belt Metal Detector For Industrial And Food
| delivery term:: | FOB or CIF |
|---|---|
| Detecting width: | 45-80 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |

