Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ industrial metal detector ] eşleşme 171 Ürünler.
Plastik güç 9V MCD 3003B1 El Metal Dedektörü Gövde Tarayıcı
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| kullanım: | elle tutulan metal dedektörü ile güvenlik için metal algılama |
| Güç kaynağı: | 9 V |
Büyük Ekran Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü Hızlı Geçiş Sıcaklık Testi 12 Ay Garanti
| renk: | Gri |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| renk: | kişiselleştirilebilir |
MCD-3003B1 5cm 7mA Metal Dedektörü El Çubuğu plastik
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| kullanım: | elle tutulan metal dedektörü ile güvenlik için metal algılama |
| Güç kaynağı: | 9 V |
9V 5cm 13mA El Tipi Metal Dedektörü Işık Alarmı MCD-2003
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| kullanım: | elle tutulan metal dedektörü ile güvenlik için metal algılama |
| Güç kaynağı: | 9V |
Otomatik Konveyör Genişliği 45cm 80cm Gıda Metal Dedektörü Yüksek Hassasiyet
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirildi |
|---|---|
| Görüntülemek: | Yeni 7 inç dijital devre tam renkli dokunmatik panel LCD ekran |
| Algılama genişliği: | 45-80cm, Özelleştirilmiş |
Buzzer Alarmlı Elektromanyetik Dalga Konveyör Bantlı Gıda Metal Dedektörü
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve birleştirilmiş dijital devreler |
|---|---|
| Görüntülemek: | Yeni 7 inç dijital devre tam renkli dokunmatik panel LCD ekran |
| Algılama Genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
Electronic magnetic Conveyor Belt Metal Detector With Buzzer Lamp Alarm
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Görüntüle: | Yeni 7 inç dijital devre tam renkli dokunmatik panel LCD ekran |
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
Full Color Touch Display Conveyor Belt Metal Detector For Food Industry 40m/min Speed
| Algılama yöntemi: | elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Ayarlanabilir 100-265VAC 40m / Mins 7in LCD Gıda Metal Dedektörü
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Manufacturer Conveyor Belt Metal Detector Buzzer Alarm Customized Size
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |

