Tüm ürünler
-
Kapı Çerçeve Metal Dedektörü
-
Gıda metal dedektörü
-
el metal dedektörü
-
Araç Muayene Kamera Altında
-
x ışını bagaj tarayıcı
-
X Ray İnceleme Makinesi
-
Havaalanı Bagaj Tarayıcısı
-
İğne Dedektörü
-
Kapıdan yürümek
-
araç muayene ayna
-
izlenecek yol metal detektörü
-
Konveyör Bant Metal Dedektörü
-
Archway Metal Dedektörü
-
Havaalanı Güvenlik Dedektörü
-
yeraltı altın dedektörü
-
Vücut Sıcaklığı Dedektörü
-
sıvı dedektörü
-
BernadetteRekabetçi ürünler ve iyi hizmet. Teşekkürler John ve Bay LV, müşterilerimiz için sorunları çözmemize yardımcı olmak için firmamıza geldi. -
DarkoBugün sözleşmenin uzamasını istedik. Müşterilerin yorumları şu ana kadar MCD'den daha fazla sipariş vermeyi planlıyorum. WTMD kapı ve Xray tarayıcı harika çalışıyor.
anahtar kelimeler [ industrial metal detector ] eşleşme 171 Ürünler.
0-9 level Adjust Sensitivity Conveyor Belt Metal Detector Customized Size 7 inches LCD display
| Algılama yöntemi: | Elektromanyetik dalga algılama, yeni analog devreler ve dijital devreler birleştirilmiş |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 45-80 cm, Özelleştirilmiş |
| Algılama yüksekliği: | 10-50cm, Özelleştirilmiş |
Magnetic Food Metal Detector Anti-corrosion With 6 inch LCD Display
| Detecting Method: | Magnetic induction detection |
|---|---|
| Dispay: | 6 inches of digital circuit touch blue |
| Detecting Width: | 40-120CM |
Automatically Conveyor Metal Detector Structure For Dry Food
| Material: | Structure Material |
|---|---|
| Belt standard: | FDA |
| Application: | Dry food metal detecting |
Hızlı Geçiş Kapı Çerçevesi Metal Dedektörü, Sıcaklık Tarayıcı Sesli Alarm İle Yürüyün
| renk: | Mavi |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| renk: | kişiselleştirilebilir |
Conveyor Belt Metal Detector for Industry / food / Textile
| Detecting Width: | 60cm |
|---|---|
| Detecting Height: | 10-30cm |
| Power: | 60W |
0 - 99 sensitivity waterproof shakeproof fireproof walkthrough metal detector MCD - 300 metal detector
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
High Sensitivity Waterproof Door Frame Metal Detector 6 Detection Zones
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
Goverment Door Frame Metal Detector Walkthrough , Deep Search Door Security Devices
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
Industry Conveyor Belt Food Metal Detector , Customized Foodprocessing Metal Detectors
| Detection width :: | 45-80 cm, Customized |
|---|---|
| Detection height:: | 10-50cm Customized |
| Detection sensitivity:: | 0.6mm-3.0mm iron ball, 1.5-5.0 Stainless steel |
Gıda, Plastik, Kimya Endüstrisi için 25 Metre / Dakika Konveyör Bant Metal Dedektörü
| Şekilde görüntüler:: | Dijital devre 6 inç mavi LCD ekran dokunmatik |
|---|---|
| Algılama genişliği: | 40-120 cm, Özelleştirilmiş |
| Yükseklik tespit: | 10-50cm Özelleştirilmiş |

